خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دسترسی سریع به منابع دروس مترجمی زبان انگلیسی

  به نام حق

  وبلاگ تخصصی مترجمی زبان مفتخر است که بار دیگر با آغاز سال تحصیلی و در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان، منابع دروس مترجمی زبان انگلیسی شامل: کتب،جزوات، نمونه سوال، نرم افزارهای کمک آموزشی و ... را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

  از این پس شما عزیزان می توانید با مراجعه به همین پست: "دسترسی سریع به منابع دروس مترجمی زبان انگلیسی" از عناوین جدید قرار گرفته بر روی وبلاگ با خبر شوید. در اولین بخش از این مجموعه، داستان های مربوط به دروس "بیان شفاهی داستان ۱"، "بیان شفاهی داستان ۲"، "ادبیات ۱"، "فایل صوتی داستان های کتاب بیان شفاهی" و "فایل های صوتی شامل خبر، مصاحبه و سخنرانی" از لینک های زیر قابل دسترس می باشند. لازم به ذکر است که این مجموعه به صورت روزانه آپدیت می شود و به مرور زمان دروس بیشتری اضافه خواهد شد.

  امید است با عنایت پروردگار، همیاری شما عزیزان و تلاش دوستان در بخش مدیریت این وبلاگ، گام بلندی در جهت ارتقای سطح آموزشی کشور برداریم.

  جهت ورود به هر بخش بر روی تصویر آن کلیک کنید

       بیان شفاهی داستان ۱        بیان سفاهی داستان ۲

       درآمدی بر ادبیات ۱        فایل صوتی داستان

     و ترجمه نوار و فیلم" href="http://www.rednex.blogfa.com/page/mp3files.aspx" target="_blank">  دانلود فایل صوتی، ترجمه شفاهی، ترجمه نوار <a href=و فیلم" align="baseline" border="0" hspace="0" />


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دروس ,شفاهی ,     ,بیان ,عزیزان ,زبان ,مترجمی زبان ,بیان شفاهی ,زبان انگلیسی ,دروس مترجمی ,منابع دروس ,
  دسترسی سریع به منابع دروس مترجمی زبان انگلیسی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر